| ArtFreak4 a întrebat:

Am 13 ani si trebuie neaparat sa fac rost de 1.000 de lei (pentru familie) si nu prea stiu cum. Imi puteti spune cam ce as putea face ca sa strang bani? Adica, vreun targ de arta sau ceva in genul unde sa vand sau nu stiu, ceva!

2 răspunsuri:
| elyfel a răspuns:

Poti sa vinzi un televizor din casa de exemplu acuma ce ai plasma sau unul vechi,un aparat de cafea, obiecte de valoare(ceasuri, bratari, lantisoare)sau strangi bani, alta posibilitate nu ai nimeni nu te angajeaza

| CozmiNU a răspuns:

La varsta ta nu prea cred ca poti face nimic