| GeorgeGabriel20001 a întrebat:

Am 15 ani si as vrea sa incep sa pariez la pariurii sportive, va multi pe aici care pareaza d ela 14 -15 ani fara probleme.Care a mai pus pariuri de la varsta asta sa-mi spuna si mie mai multe,cum ar fi:daca imi trebuie buletinul, cum fac sa ma lase sa pariez, cum pariez(adica cum ii spun doamnei de acolo pronostricurile) si cum fac sa ridic premiul.
Cel mai bun raspuns FUNDA.Multumesc!

2 răspunsuri:
| Filip_Liviu_1990 a răspuns:

Trebuie sa mergi cu o persoana care are minim 18 ani.

| radughir a răspuns:

Nu are rost, she castiga destul de ear LA pariuri vei pierde mai mult de cat vei castiga