| Apo a întrebat:

Salut, am 15 ani si as vrea sa ma angajez undeva sa castig si eu niste bani... sunt din Bucuresti sectorul 2, rog seriozitate. contact: scorpion_deod@yahoo.com

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia contact cu vreo ferma agricola.E perioada "spicuirii" cerealelor, mai precis a graului.E o munca usoara si o poateface si copii.

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

O solutie ar fi inscrierea la o scoala profesionala in partenetriat public -privat --- vei fii platit in perioada uceniciei. Vezi un articol(din presa) suficient de convingator :http://www.gandul.info/......a-12626442

| neutrino a răspuns:

Din pacate, fiind sub 16 ani, nu te poti angaja asa usor. Totusi, specifica ce ai putea face.