| DjYonutz a întrebat:

Am 16 ani indepliniti si as dori sa infiintez o firma si as dori sa stiu daca pot si cam care sunt taxele!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti comic mai copilasu lui tati, acum ocupate de studii ca in viitor vezi ce faci cu banii (banuiesc ca sunt de la parinti; nu iti da tie toti banii in mana).

evenso
| evenso a răspuns:

Nu iti poti face firma cat timp esti minor, doar dupa ce ai implinit 18 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| TDman a răspuns:

Da poti... trebuie sa depui o cerere in 3 copii la scoala, sa sari intr-un picior pe o canapea in timp ce spui numele firmei. in maxim 24 de luni primesti comfirmarea ca o sa fi gata sa-ti faci o firma, deoarece esi prea mic, si inca nu ai trecut corigenta la dirigentie.