| George1123 a întrebat:

Salut,am 16 ani si as vrea sa fac livrari la tazz/foodpanda/glovo pe bicicleta 4 ore zilnic as putea sau imi trebuie 18 ani?(vreau sa scot macar 1000-1500 lei pe luna)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la ei, le spui ce varsta ai si intrebi daca te poti angaja part-time.

| Claudia10girl a răspuns:

Cred ca poti suna sau sa le trimiti un email sa vezi ce ai nevoie.

| Albert88 a răspuns:

Reduceri la biciclete, trotinete si alte produse sportiva accesati link-ul de mai jos https://bit.ly/3roLVA7