| DianaRadulescu04 a întrebat:

Am auzit ca FoodPanda se inchide asa ca vreau sa va intreb, care aplicatie de comandat mancare este mai buna? Glovo, Tazz sau TakeAway?

3 răspunsuri:
| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, dintre cele menționate aleg mereu TakeAway. Sunt atenți la ceea ce le ceri, sunt comunicativi, politicoși și întotdeauna ajunge la timp (dacă ești conștient ca ora livrarii mai este influențată și de trafic). Deci TakeAwaywinking!

| Saiko93 a răspuns:

Tazz sau Glovo... Presupun ca la Glovo nu mai poti sa iti deschizi cont, deci, Tazz happy

| Brizbriz a răspuns (pentru Saiko93):

Nu as recomanda Glovo, sunt handicapati RAU, nu stiu aplicatia dar pe site nu poti da click pe absolut nimic

TakeAway nu am incercat, insa la Tazz daca ai genius eMAG atunci ai la f.multe restaurante livrare gratuita, au si altele nu numai restaurante, etc.