| Narutoxxx a întrebat:

Am 17 ani si vreau sa cumpar in rate o tableta la 1000 de lei de pe eMAG. Cum procedez? Este posibil la aceasta varsta?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Cumpararea in rate se adreseaza celor care au un venit stabil, adica salariat si pensionar. Chiar daca faci 18 ani, daca nu ai o minima vechime in munca ce se cere, nu poti cumpara in rate de nicaieri. Apelezi la parinti sau alte cunostinte care pot garanta achitarea ratelor sau strangi intreaga suma in timp si platesti tableta integral, fara a cumpara in rate.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e posibil, ratele le faci cand esti major si ai un venit legal, demonstrabil si constant

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru a putea cumpăra în rate ( nu doar din eMAG, ci din orice magazin ) TREBUIE să ai servici/venituri stabile ( salar )!

Toate cele bune!

| Jipa95 a răspuns:

Nu, dar poti folosi serviciul oferit de pc garage ''Online-Online by Credius'' http://www.pcgarage.ro/info/plata/in-rate/online-online-by-credius/

| FlorinGamingRo a răspuns:

Nu, nu este posibil mai ai de asteptat 1 an pana vei fi major ca sa poti sa cumperi!

| Corban_Alexandru_1982 a răspuns:

Deci te duci in mall-uri la magazinele eMAG le spui despre tableta semnezi un contract si peste catava zile te duci si o iei

| suntserios a răspuns (pentru Corban_Alexandru_1982):

Ce a intrebat omul si ce rahat ii raspunzi tu