| korso111 a întrebat:

Salut, am 20 de ani si doresc sa fac un imprumut bancar undeva in suma de 15.000-20.000 lei, Cardul de salariu il am la AlphaBank dar din pacate la ei varsta minima pentru un imprumut este de 21 de ani. As dori sa fac imprumut la o banca unde dobanda este decenta, ce ati recomanda? Multumesc! (Tin sa mentionez ca nu imi pot muta salarul de la banca respectiva)

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra pe finzoom.ro, alege imprumutul si completeaza datele din tabel si o sa afli bancile care au conditii mai favorabile pentru imprumutul pe care il vrei, respectiv cele care au DAE cea mai mica.