| ErikaP a întrebat:

Buna,as vrea sa fac si eu un imprumut bancar, imi puteti recomanda o banca care sa aiba dobanda mica? Multumesc

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra pe finzoom.ro si cauta creditul pe care il vrei. In tabel introduci datele cerute si iti da bancile in ordinea DAE (dobanda anuala efectiva), respectiv costul creditului, incepand cu cele mai mici.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cele mai multe avantaje le ai avea sa iti faci cont la banca la care incasezi salariul

| GabiCh93 a răspuns:

- pentru fiecare citire a newsletter-elor primite din partea MailDirect primesti automat 0, 5 centi
- pentru fiecare click in interiorul newsletter-elor primite din partea MailDirect primesti automat 1 cent
- in functie de fiecare campanie in parte primesti pana la 20$ pentru cumparaturi facute la partenerii nostri in urma newsletter-elor MailDirect (se va specifica la campaniile la care se aplica)
- primesti 10 centi pentru fiecare user care se inscrie din partea ta in platforma MailDirect pentru primii 200 de prieteni, dupa care suma scade la 2 centi.
- in momentul in care atingi suma de 100$ in contul tau, la prima plata, incheiem un contract cu tine si iti viram banii in contul tau personal, ulterior platile fiind facute in baza contractului initial fara alte formalitati. Link de inregistrare : http://www.maildirect.ro/inregistrare/640a0904d1c4561046b846c071b43a7f

| Mihai_Laurentiu_1990 a răspuns:

Pe conso.ro gasesti toate tipurile de credite de la toate bancile din Romania. Intra acolo si alege-ti creditul potrivit.