| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca Youtube plateste 0.003 $ / view, si am mai auzit ca te va platii doar cand ajungi la 100$.
Asta inseamna ca doar daca fac 33334 views(100$) voi primii cei 100$? Este 100% sigur ca daca fac aceste vizualizari primesc 100$ in Google Adsense?

Comentati doar daca stiti.

Răspuns Câştigător
| Fayree a răspuns:

~ Ai inteles gresit...banii ii castigi de la reclamele de pe youtube. Iar daca cine iti acceseaza inseamna ca si reclamele iti sunt vizinate iar de acolo faci tu banuti. Sper ca ai inteles :*. Bafta, funda? puppy dog eyes.

6 răspunsuri:
| sodobar a răspuns:

Vrei sa castigi bani? trebuie sa dai like pe facebook sau pe twitter si primesti bani, cand strangi 15 euro poti sa ii scoti, inregistreaza-te! este gratuit,ai doar de castigat ca asa tii calculatorul deschis,nu strica sa faci niste banuti,la inceput nu o sa faci foarte multi bani dar pe parcurs o sa ajungi la sume frumoase,trebuie sa faci rost de multi referali, daca vrei mai multe detalii spune-mi, daca te inscrii sa o faci prin linkul acesta acesta http://www.fanslave.net/ref.php?ref=742597

| BogdanVasc a răspuns (pentru sodobar):

Nu vreau sa fac bani de pe siteuri phishing gen fanslave. Am intrebat despre YouTube, caut sa stiu ceva. Nu stiu cum unii idioti gen tine reusesc sa creada in siteuri d'alea. Vai de voi.

| sodobar a răspuns (pentru BogdanVasc):

Tu consideri un idiot care la inceput face 20 euro pe luna din asa ceva in timpul liber? si inca ceva...eu te-am intrebat daca vrei, nu te-am jignit, da si vai de mine ca dupa o luna am 20 euro scosi facuti din nimic, asa ca nu te mai crede desteapta lumii, este adevarat ca multe sunt tepe dar ce fac eu nu, poti sa cauti pe tot netu ca nu o sa gasesti vreo teapa de la ei.

| BogdanVasc a răspuns (pentru sodobar):

60% din siteurile referal sunt tepe. happy Nu tema jignit, am zis "unii idioti", n-am specificat. Daca vrei iti spun in fata ca esti idiot happy Este o caracteristica nu o insulta.

| Rockefeller a răspuns:

Banii nu ii primesti de la vizualizari, ci de la reclamele de pe youtube. Daca mai multi iti vad clipul asta inseamna ca iti acceseaza si reclamele si de acolo iei tu banii

| BogdanVasc a răspuns (pentru Rockefeller):

Inteleg. Pun un video pe monetare. Dar atunci nu vine 0.003$ la fiecare vizual pe youtube la clipul monetat?