| chio97 a întrebat:

Vreau sa fac un transfer de bani prin PayPal,am un card Visa BT si cand sa confirm cardul imi da o eroare, am vorbit cu cei de la PayPal si au zis ca, banca blocheaza taxa de autetificare si atunci trebuie sa merg la cei de la banca pentru a debloca aceasta taxa.Ce ar trebui sa le zic celor de la banca?

1 răspuns:
| mont a răspuns:

Trebuie de fapt sa mergi la banca sau sa setezi prin internet banking daca ai sa se permita tranzactiile pe internet fara cvvc2.