| Mihai_Lostun_1997 a întrebat:

Salut, am card la UniCredit si l-am pierdut... Am buletinul si pot da detalii de pe card insa banca UniCredit nu există in oraș la mine, nu pot retrage banii de la ghișeul altei bănci? Sau ce ar trebui sa fac, nu mai am bani sa ajung in orașul cu banca UniCredit... Va mulțumesc!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poți retrage banii de la ghișeul altei banci

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Anunți telefonic Unicredit că ai pierdut cardul.
2. nu pot retrage banii de la ghișeul altei bănci? NU
3.nu mai am bani sa ajung in orașul cu banca UniCredit.
Fă rost de bani.

| nicurobo a răspuns:

Te salut Mihai, cel mai bine suni la banca si le explici situatia, iti blochezi cardul ca sa nu poata fi folosit, te duci sa scoti banii si faci alt card! O zi faina!