| AsuRo98 a întrebat:

Salut.
Am comandat aceste telefon de la eMAG
http://www.emag.ro/......E1GCTBBBM/
Si de marti in colo astept sa ma sune in legatura cu, comanda.

Aceasta e intrebarea mea:
Azi mi-a spus cineva ca sa nu cumpar acel telefon de la ei ca se strica repede...
Si a avut si el acel telefon..si i s-a stricat ecranul si lea dus inapoi la garantie si a zis ca trebuie sa achite jumate din pret adica 800 de lei..cam scump.
Si mi-a zis sa cumpar de la cosmote ca e mau bun.
Acel telefon scrie acolo 24 luni garantie. daca se strica ecranul n-ar trebui sa mi-l rezolve ei?
Spuneti-mi am facut o greseala ca am cumparat de la eMAG acel telefon?
Da nu inteleg de ce sar strica ecranull? ca e de la acelasi producator care livreaza si la cosmote + ca acolo e mai scump.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te speria. daca esti atent cu telefonul nu se intampla nimic. Cel ce ti-a spus asa ceva este un mincinos. Daca se strica ti-l schimba gratuit. Daca e vina ta (lovituri) te pun sa-l platesti integral nu jumatate. Eu cumpar de la eMag de ani de zile si au fost foarte prompti cu reparatiile. Si corecti.

| AsuRo98 explică (pentru Salontanul):

Pai si daca nu mai funcitoneaza ecranul nu e din vina mea si trebuie sa mi-l schimbe daca e in garantie nu?

| Salontanul a răspuns (pentru AsuRo98):

Pai eu ce ti-am spus?! Daca nu este din vina ta ti-l schimba gratis.

| AsuRo98 explică (pentru Salontanul):

Vreau si alte pareri big grin

| AsuRo98 explică (pentru AsuRo98):

Up.