| Lucaaragiale23 a întrebat:

Salut.
Am cont de revolut...și când îmi bag datele să mă verifc aștept răspunsul și îmi spun că nu au reușit să mă verifice.Eu am băgat buletinul data-spate l-am incadrat frumos la fel și cu selfieul coincide cu cel din buletin...ce sa fac să mă verifice cu succes?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poza din selfie trebuie sa arata exact ca cea din buletin, ca sa fii aprobat, ca de ti-ai pus o poza cu parul in ochi, razand, sau din profil, nu au cum sa confirme ca esti tu cel din selfie si cel din Buletin.

| Lioana a răspuns:

Poate li se pare ca in selfie nu semeni cu cel din buletin. Sau poate datele pe care le-ai trecut in cont nu coincid cu cele din buletin. Verifica daca le-ai scris corect.

| Lucaaragiale23 explică (pentru Lioana):

Daca in app e prima data prenumele și după numele și în buletin e prima dată numele și dupa prenumele e ok?
Eu când am băgat datele pentru verifcare nu am făcut tocmai cum ar fi normal. happy
Am făcut poza la buletin fata verso și am luat un selfie care seaman cu cel din buletin (părinte) și le am pe tableta fac poza cu telefon și le introduc...sa fie de la asta?

| Lioana a răspuns (pentru Lucaaragiale23):

Ai facut poza la poza? Pai asta se poate observa usor. De asta nu iti e acceptata poza.
Dar de ce faci cont pe numele părintelui si nu pe numele tau?

| Lucaaragiale23 explică (pentru Lioana):

Nu am 18 ani și nu vreau revolut pentru copii

| Lioana a răspuns (pentru Lucaaragiale23):

Nu e ok ce vrei sa faci. Parintele tau stie?

| Andreea99911818181 a răspuns:

Dureaza vreo zi sau cateva ore bune. Daca nu merge sterge aplicatia si bag-o iar

| Lucaaragiale23 explică (pentru Andreea99911818181):

3-5 minute durează, am cont făcut doar că cică pic la verificare și nu știu de ce

| Andreea99911818181 a răspuns (pentru Lucaaragiale23):

La verificare ma si refer.