| Daniel_Avadanei_1996 a întrebat:

Salut,am fost la un job care presupune sa stai in public la anumite emisiuni sau sa primesti roluri principale sau secundare si te plateste pe zi.Am fost la firma respectiva si mi a spus ca trebuie sa platesc o taxa de 50 de ron pentru inscriere.Cred ca este o teapa si mi-e sa nu pierd banii degeaba.Ati mai fost la astfel de firme? Vi sa platit cat ati stat acolo sau macar ati fost chemati?

1 răspuns:
| Saveluc a răspuns:

Bănuiesc şi ar trebui chiar să facă următoarele Lucruri.
1. Tea întrebat dacă chiar doriţi să colaborăm?
2. Ţi-a dat vreo hârtie la Mâna că precum deja ai făcut vreun contract cu iei?
Atunci să îţi iei adio dacă nu s-au întâmplat cele spuse de mai sus.