| andreiand05 a întrebat:

Salut, am inchiriat un apartament in Romania, eu sunt stabilit in Germania si vreau sa imi fac un cont Revolut standard. Intrebarea mea este, clientul meu o sa trimita banii in lei, eu o sa primesc banii in euro si se face automat conversia si cat la % o sa pierd? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Dintrebare a răspuns:

Nu se face automat conversia. Primesti banii in moneda in care ii trimite, iar tu poti alege daca sau cand ii schimbi. E curs bun la revolut, nu perzi nimic