| Denila123 a întrebat:

Salut, am jucat un joc in care am castigat ca-ti da bani.
Are careva vreun cont pay pal?
Sa pot incerca sa trimit acesti bani si sa imi zica daca chiar a primit.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Chiar ai incredere sa faci asta? Ai sa ramai fara ei. Daca este cum spui.

| Simpatic a răspuns:

Eu zic ca ai jucat un joc scam care nu iti da niciun ban, nu se castiga banii asa usor pe net ca nu cresc in copac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu banii ăștia sper să îți cumperi o carte de gramatică.

| NunuNini a răspuns:

"ca-ti va"? "sa ami zica" (ami!)?

| Denila123 explică (pentru NunuNini):

Ms pentru corectat
vreau sa spun am stat 3 ore sa castig 1000 s
si parca îmi e necaz

| Simpatic a răspuns (pentru Denila123):

Ai castigat tu 1000 de dolari in 3 ore la un joc si crezi ca-s bani reali, sunt bani ca in GTA

| Denila123 explică (pentru Simpatic):

Ok sterg jocu

| Simpatic a răspuns (pentru Denila123):

Daca iti place lasa-l nu-s eu zmeu sa zic sterge sau nu ceva, ideea e ca nu cred ca va dau bani reali.

| Denila123 explică (pentru Simpatic):

L.am sters
ca ma facea sa pierd timp mult
veneau reclame de 30 de secunde la 2 $

| hacktek a răspuns:

Am eu PayPal, iti dau adresa in privat. Daca intra ceva bani iti pot face transfer in cont de BT. Daca nu ai cont BT, ma duc personal sa iti depun la banca la care ai cont, sau ti-i trimit online, numai sa imi lasi si mie de un taxi pana in oras. Verifica in privat.