| Kss a întrebat:

Salut

Am nevoie de o mica indrumare.Am 26 ani, detin 30 dintr-un atelier de reparat casete de directie. Vreau sama inscriu la Academia de aviatie Fly Level pentru a face asta trebuie sa strang suma de 13.000 e in 6 luni.Suma care imi depaseste cu mult bugetul.Ma puteti ajuta cu cateva idei?

1 răspuns:
| sile44 a răspuns:

Ai firma? daca daca esti platitor de T.V.A? daca da poti fate o linie de credit sau un imprumut ai 6 luni la dispozitie poti face un ajutor reciproc sau joaca la loto cine stie de unde sare norocul