| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de niste idei pentru a demara o mica afacere. Detin o suma de bani de aprox 20.000 Euro. Vreau s investesc in ceva dar inca nu-mi pica fisa... Imi da si mie cineva o idee?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, ma gandesc la ceva de genu, un restaurant frumos, cu 20.000 de Euro o sa-ti iasa foarte bine, sau o campanie de ajutat oamenii bolnavi, zic si eu!=) Raaman la ideea cu restaorantul, dar poti sa-ti faci si un magazin, o patiserie, ceva! Mult noroc cu afacerile!

Merit funda sau nu? Fii sincera! Ti-a placut ideea mea?

| MonsterBiker a răspuns:

Ai putea să începi cu bani foarte puțini să vinzi cărămizi pentru copii, nu le fabrici tu, ești doar intermediar, mai trebuie un spațiu de 18-30 mp și o camionetă second. Eu sunt din Timișoara, tel 0725/422-927.
Am și alte idei, dar necesită acțiuni mai complexe.

| sebik55 a răspuns:

O faci mai intai si dupa aia de pui in tara