| AndreiMazilu a întrebat:

Salut, am aproape 14 ani si am nevoie de o suma destul de mare de bani pentru achizitionarea unui psp. problema e ca parintii nu ma vor ajuta cu bani, trebuie sa ii strang eu singur... idei cat mai eficiente si rapide? funda big grin

Răspuns Câştigător
| FlyingFox a răspuns:

Alocatie, o slujba part-time, bani de la rude, iti ajuti parintii prin casa si poate iti vor da si ei o parte din sumawinking

3 răspunsuri:
| sodobar a răspuns:

Salut,si eu am tot 14 ani si o sa te ajut,iti prezint ce trebuie sa faci,te inscrii pe mail direct si o sa primesti mail-uri pe yahoo mail,daca ai mess ai si mail,trebuie sa le deschizi si sa dai click pe un link din mail,ai pe site tarifele, si iti dau un sfat, nu-ti lua psp, ia-ti playstation3, stiu ca nu poti sa il iei la scoala dar pe tv e belea, e la acelasi pret, un ps3 superslim nou e 500-700 ron dar unu secon hand e si cu 350 ron, iti dau si linkul cu care sa te inscrii, daca mai ai intrebari imi spui, http://www.maildirect.ro/inregistrare/0fdd3e6a5ac8f0989d9e5cee41c0dc7d

| justbelieve a răspuns:

Trebuie doar sa te inregistrezi, sa astepti sa iti trimita ei mail-uri si sa le accesezi.iti vor trimite in fiecare zi mail-uri.nu este un castig imens, dar decat deloc...mie mi-au prins bine;)este sigur, fara minciuni, spam-uri, fara investitii si timp pierdut.intra aici pentru mai multe informatii http://www.maildirect.ro/inregistrare/30dd511daba183e58b0944502e862dfa

| AndreiMazilu explică:

Ce trebuie sa faci?