| Driver1998 a întrebat:

Am nevoie de un împrumut rapid de 3000 5000 lei prin intermediul online fără da fie nevoie sa mă deplasez. (Doar sa încarc documentele necesare pe site). Țin sa menționez ca am vârsta de 20 de ani, 6 luni la actualul angajator și contract pe perioada nedeterminată. Fundita pentru răspunsul Bun.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fereste-te de IFN-uri! Mai bine mergi la banca. Multi si-au pierdut casele din lene.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"împrumut rapid... online fără da fie nevoie sa mă deplasez. "

(Mult) mai bine te deplasezi și iei de la bancă un împrumut cu dobândă sub DAE 10% pe an decât unul de acasă cu dobândă de câteva sute de procente. Dar decizia e a ta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu zis sa te deplasezi la o banca ca altfel o sa iti plangi de mila cand trebuie sa dai inapoi cu dobanda de 40%