| Ionjohn a întrebat:

Salut, am o intrebare. Am dat o comanda din China acum 3 saptamani si am dat track sa vad unde e. Imi spune ca comanda este avizata pe data de 2017-11-16 12:00 la Bucuresti, dar azi e 14. Cand trebuie sa vina avizul? Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Eddz a răspuns:

Salut,
Ai rabdare deoarece dureaza extrem de mult in ultimul timp. Mie personal mi-a luat 2 luni jumate sa imi ajunga ceva luat de pe ebay. Ideea e ca o sa primesi avizul cand ajungi la oficiul postal unde trebuie sa-l primesti, iar daca s-a ratacit cumva, or sa te sune dupa vreo saptamana, doua poate, sa te intrebe daca mai vii sa il iei. Succes

| Ionjohn explică (pentru Eddz):

Mersi, totusi nu inteleg. Trebuie sa ma duc la posta acum? Sau cand ma duc.

| Ionjohn explică (pentru Eddz):

Aaaa, acum am inteles. Ok mersi.

3 răspunsuri:
| Ionjohn explică:

Bucuresti 6*