| Alexandrumrl a întrebat:

Am o intrebare foarte simpla pentru cunoscatori de paysafecar. Deci, eu doresc sa-i trimit unei persoane din alta localitate suma de 100 lei si am inteles ca pot face asta prin trancazactie paysafe. Cum procedez? Ce trebuie sa fac ca cei 100 lei sa ajunga la el? Doresc sa raspundeti detaliat si sa inteleg, nu doar pentru a da funda. Funda o primeste cel mai expicit raspuns.

1 răspuns:
| Giany18 a răspuns:

Trebuie sa te duci de exemplu la un magazin si ei iti explica tot acolo cu acei 100 de lei, dupa aceea ii dai codu si scoate bani