| Florin_Bogdan_1991 a întrebat:

Salut am o problema am trimis bani din Germania prin western union direct dupa net am scris numele gresit si persoana care i am trimis bani nu a putut sa ii ridice am trimis mail la western union sa imi schimbe numele am sunat si de abia dupa 6 luni s-a schimbat si surpriza nu mai imi arata tranzactia acolo pe site acum bani nu mai exista tot le trimit mail cu codu numele suma tara si iei imi trimit numai prosti ca bani nu exista la iei. sa le dau mai multe informati. CE ESTE DE FACUT

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sa-ti spuna unde sunt banii daca spun ca nu sunt la ei si spune-le ca daca nu transmit banii o sa-i dai in judecata.

2 răspunsuri:
| Florin_Bogdan_1991 explică:

Am uitat sa mentionez cardul dupa care am trimis bani prin western l am inchis dupa 3 zile

| Florin_Bogdan_1991 explică (pentru Florin_Bogdan_1991):

Am rezolvat am scos bani pe cardul destinatarului direct de la bancomat prin optiunea western union acolo nu imi cerea nume happy doar suma si tara