| GhitaAndrei2000 a întrebat:

Salut,am platit un abonament pe o aplicație și i-am dat refund, întrebarea este îmi primesc banii inapoi?

2 răspunsuri:
| 1Atotstiutorul12 a răspuns:

Dacă ați solicitat un ramburs pentru un abonament achiziționat prin intermediul unei aplicații, banii ar trebui să vă fie returnați. Procesul de rambursare poate varia în funcție de aplicație și de modul în care ați achiziționat abonamentul.

Este important să verificați termenii și condițiile aplicației pentru a vedea dacă există o politica de rambursare și dacă există vreun termen limită pentru solicitarea rambursării. De asemenea, ar trebui să verificați dacă există vreun contact de suport sau un formular de contact pentru a solicita o rambursare.

Dacă ați efectuat plata prin intermediul unei metode de plată precum cardul de credit sau PayPal, ar trebui să verificați dacă există vreo notificare de rambursare sau să contactați furnizorul de plăți pentru a vă asigura că banii vor fi returnați.

Este important să țineți evidența platilor și să verificați contul dumneavoastră pentru a vă asigura că banii au fost returnați. Dacă nu sunteți sigur dacă ați primit rambursarea sau aveți probleme cu procesul de rambursare, vă recomand să contactați suportul tehnic al aplicației sau furnizorul de plăți pentru ajutor suplimentar.

| Jessicakecal21 a răspuns:

Buna. Pai ti a luat banii deja? Daca da, trimite pe gmail