| olly95 a întrebat:

Salut.
am pus un bilet la o casa de pariuri si am pun sistem sa pierd 3 meciuri din 16.Nu pariez foarte des si nu stiu exact cum se calculeaza vanitul in acest caz...pe bilet scrie castig eventual "72lei"...castig acesti bani indiferent daca pier 1, 2,3 sau nici un meci?

1 răspuns:
| a1doru a răspuns:

rolling on the floor. invatati mai sa cititi ''printre randuri''.
voi vedeti numai-castig-si uitati ca ''eventualul'' ala, spune tot.adica,oricum nu o sa aveti decat o sansa la un milion sa castigati.
ps.decat sa dai banii la pariuri, in speranta ca vei castiga, mai bine iti cumperi ceva folositor de banii aia.
asa vad eu lucrurile...