| Killer1234 a întrebat:

ce imi trebuie si de unde trebuie sa incep sa pot sa imi deschid o firma de organizari de focuri de artifici sau un depozit de artificii. Dau funda... O seara buna

Răspuns Câştigător
| nsudfnaoudnaso a răspuns:

Mama mea face firme iti da acte trebuie cu acte altfel nu asa face eawinking. Funda"?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Primul pas este alegerea formei juridice, respectiv una dintre cele prevazute in Legea nr. 31/1990 ori din OUG nr. 44/2008 si apoi sa mergi la Oficiul Registrului Comertului din judetul tau si acolo afli tot ce-ti trebuie pentru infiintarea firmei si cat te costa. Succes si numai bine!