| 21434325124523 a întrebat:

Salut
mai stie cineva metode de facut bani pe internet?
eu am gasit pana acum sa fac bani din youtube, din site-uri, din google adsense, google adwords si sa cumpar vizite pentru site ca sa imi dea bani pe adfly
mersi

3 răspunsuri:
| AlexGabrielASC a răspuns:

Poti incerca sa faci un server al unui joc... Minecraft, Counter, Metin... si sa ceri bani pentru grad eu castig cam 50 euro pe luna numai din asta big grin

| AdrianSandu a răspuns:

Salut Ionuț, eu cred că cea mai bună metodă de a face bani reali online este să vinzi produsele sau serviciile tale sau altora prin afiliere.

Am încercat și eu metodele pe care le-ai scris, dar consumă foarte mult timp și nici nu câștigi bani reali, mare parte doar mărunțiș.

Eu unul vând cărți electronice în format PDF, bărbaților care au probleme să reziste destul în pat, și merge foarte bine, acum mai testez o nișă și vreau să vând un ghid despre cum să pornești o afacere online de la zero, fără bani de investiții, pentru a ajuta și pe alții să aibă succes ca și mine.

Acum ajut câteva persoane cu sfaturi, tehnici și tutoriale pe email, facebook și skype, deci dacă vrei și tu ajutor în pornirea cu succes al unei afaceri online contactea-ză-mă pe email la sanduadrian11@gmail.com, skype Sandu.Adrian92, și facebook la https://www.facebook.com/SanduAdrian11?ref=hl, sau lasă-mi o metodă de contact printr-un mesaj și te contactez eu.

Ceilalți deja au început să treacă la treabă, așa că profită acum cât ofer ajutor.

Abia aștept să te ajut, Adrian.