| 21434325124523 a întrebat:

Salut
am si eu o intrebare legata de adfly bani de la site imi cresc intruna atunci cand imi viziteaza site-ul sau are o limita adica daca am facut cu site-ul 1.000.000$ si imi viziteaza in continuare site-ul nu imi mai cresc bani sau nu imi mai da bani ca asta e limita de bani a site-ului adica bani de la site are o limita sau daca fac un anumit numar de vizitatori sau o anumita suma de bani nu imi mai cresc bani
mersi

2 răspunsuri:
| Solutionistul a răspuns:

Ai facut $1.000.000? Ce vorbesti tu acolo baiete? Aia e cea mai mare porcarie din lume...e adevarat ca esti platit insa cu sume derizorii! Ei fac bani de pe seama unor oi ca tine...

| 21434325124523 explică:

Eu ma refeream daca e o limita de bani asta ce am zis este un exemplu