| albertdexter a întrebat:

Salut am si eu un Blog si nu prea ma descurc cu el nu reusesc sa-l Promovez poate imi da-ti niste sfaturi. Multumesc.

1 răspuns:
| SamSon a răspuns:

Posteaza lucruri interesante, pe care nu multi le cunosc si pe care pe multi i-ar interesa. apoi, promoveaza-ti anuntul pe site-uri comerciale, f. vizitate, poti sa-ti faci si o pagina de facebook unde sa promovezi, apoi sa iti rogi prietenii sa dea si ei mai departe si tot asa. Succes.