| DianaC a întrebat:

Cum pot sa imi promovez blog-ul?

1 răspuns:
| SamSon a răspuns:

Intra pe facebook, da un share la blog-ul tau, pune-ti si prietenii sa dea share la postarea ta, intra pe messenger si da un mesaj cu blog-ul tau, roaga-ti si prietenii sa dea cate un share mai departe, intra si pe alte retele de socialzare, daca ai cont si fa acelasi lucru.
Si uite aici mai multe informatii, legate de cum ai putea sa iti promovezi blog-ul: http://www.divercitycafe.ro/promovare-blog-cum-atragi-vizitatori.html