| WhovianAnnie a întrebat:

Cum pot sa promovez un blog?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna!
Cea mai simpla metoda este sa dai linkul prietenilor tai rugandu-i sa-ti dea LIKE si sa se uite peste postarile tale. Poti distribui linkul blogului pe retelele de socializare (facebook, twitter, TPU, forumuri, siteuri, etc.). Poti sa pui linkul la status( messenger), poti trimite un mass tuturor din lista ta sau mai poti publica linkul pe cele mai vizitate pagini de pe facebook.

Succes!

| WhovianAnnie explică (pentru Konata):

Poti sa te uiti putin pe blogul meu si sa imi spu ce crezi? Te rog!
www.viata1eifete.blogspot.ro

| Konata a răspuns (pentru WhovianAnnie):

Pai imi place dar ar mai trebui sa pui acolo articole in genul cum ai mai pus. Poti sa te uiti pe diverse siteuri cum ar fi sfaturi pentru fete sau totul despre fete( incluzand totul de la vestimentatie la menstruatie, sugestii, etc.)