| Spurtzizc a întrebat:

Am un budget de 10.000€ si am in plan sa imi deschid o pizzerie in Bucuresti. Cu livrare la domiciliu si cateva mese. Cam cate pizza se vand pe zi in medie? Eu as vrea sa imi strang mai multi bani si sa deschid mai multe pizzeri, in mai multe orase. Si daca stie cineva cat castiga un pizzer?
Dau funda...

3 răspunsuri:
| alex495 a răspuns:

Mai repede fa ti pub, sunt prea multe pizzeri, mai alrs in mall uri si alea cu,, vechime" o sa te darame. Asa la pub dai bautura si o veni cineva sa stea la o cafea la tine, ulterior oferi si pizza, dar dupa ce te,, asezi" putin

| untu a răspuns (pentru alex495):

PIZZA nu merge cu o cafea, ci o bere! La cafea se serveste cu prajituri-tigarete sau fursecuri de casa!

| Andrei4g a răspuns:

Mai intai iti prebuie un plan de afaceri: sa stii cam ce cheltuieli ai, cat te costa pe luna chiria, utilitatile, salariile, materia prima... in functie de asta vezi si de cati bani ai nevoie ca sa te sustii. Ai nevoie sa incerci sa=ti imaginezi afacerea sa le pui pe hartie si sa vezi de ceea ce ai nevoie pentru a pune afacerea pe picioare.Success