| DpdXx a întrebat:

,am un calculator 2GB RAM Processor AMD Athlon 64x2 Dual Core 5600+, 2. 90Ghz, Hard de 500GB si Placa video de 1G, cu cat las vinde? vreau sa imi iau un laptop Va rog
DAU FUNDA! Ziceti-mi un pret.

Răspuns Câştigător
| Robert2580 a răspuns:

Scuze nu am vazut ca e calculator dar dupa mine cam 750-800 lei ai putea lua pe el

4 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

Nu ai spus cati gb de ram are, ce placa video e mai exact, daca are sursa de calitate...toate aspectele astea conteaza enormwinking

| DuDDy24 a răspuns (pentru DuDDy24):

Scuze, nu am citit ca ai 2gb rambig grin

| Robert2580 a răspuns:

Eu as da pe acest laptop daca e in stare buna in jur de 750-800 lei P.S parerea mea

| DpdXx explică (pentru Robert2580):

Acesta este calculatorul meu... cu cat las vinde?

| Robert2580 a răspuns (pentru DpdXx):

Scuze nu am vazut ca e calculator dar dupa mine cam 750-800 lei ai putea lua pe el