| Liviu-radu_Dredetean_1993 a întrebat:

Am un canal youtube cu 5000 abonati si vreau sa fac cateva parodi. Am nevoie de idei despre ce si cum sa fac. Stiu sa lucrez in Adobe premier, photoshop, corel, pinnacle... Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Poti face ca Satana si sa parodiezi niste desene animate vechi punand limbaj plin de injuraturi si obscen, crede-ma ca tine.

| Mateescu_Dragoş_1996 a răspuns:

Ridiculizeaza scoala si sistemul educational din Romania! Sunt multi elevi care nu suporta scoala si cred ca le-ar place o parodie despre asta.