| razvan1558 a întrebat:

am un card ISIC făcut la brd și nu pot face plăti online cu el. (nu pot cumpăra jocuri pe steam/abonament Netflix etc.) am fost la agenție și mi-a zis sa sun la nr de pe spatele cardului, iar domnisoara de la telefon mi-a zis sa merg la agenție. După ce i-am zis ca am fost la agenție, mi-a spus ca nu se pot face plăti online cu acest tip de card. Pe site-ul oficial Brd scrie clar ca se pot face plăti online. Mai are cineva card ISIC brd? dacă da se pot face plăti online sau nu?
Multumesc

1 răspuns:
| cristi202 a răspuns:

Sotia mea a avut card ISIC. A patit ca tine, acum crede ca e o mare teapa, nu poti face nimic cu el. Imi pare rau ca trebuie sa iti spun asta, nu e o veste buna, dar asta e adevarul.