| User07 a întrebat:

Am un magazin mixt si as dori niste idei de produse.

Răspuns Câştigător
| clau44 a răspuns:

Pentru magazin mixt: produse de panificatie, paste fainoase, ulei, faina de grau si porumb, (produse alimentare de baza) daca aveti vitrina frigorifica: oua, lactate, mezeluri; bauturi: racoritoare cu si fara CO2, bere de diverse sortimente, detergenti pentru spalat vase si pentru spalatul rufelor, hartie igienica, pastile/spray pentru tantari, deodorant stick pentru femei si pentru barbati, spray corp pentru barbati si femei, produse pentru igiena corporala: sapun, geluri de dus, spuma de ras, aparate de ras, sosete etc. Igiena casnica: produse pentru toaleta, pentru pardoseli, covoare, etc.
Daca esti din zona NV cunosc o firma de gaini ouatoare unde se vind ouale direct de pe banda de ambalare. Sunt oua foarte proaspete. Te poti orienta la un magazin mixt din zona. Atunci iti poti face o idee despre ce se cere.
Este o lista foarte mare ce se poate vinde intr-un magazin mixt.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai depinde unde e magazinul si ce concurenta mai ai prin jur

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Poti pune la vanzare, si electronice mici, mp3-uri, telefoane, tablete, etc.

| RobiRoby2002 a răspuns:

Poti pune la vanzare haine pentru copii dar si pentru adulti, jucarii (ursuleti, papusi, pistoale, masini care se trasforma in roboti )si rechizite (caiete cu Barbie pentru fete si pentru baieti caiete cu personaje din desene animate ex .GARFIELD.Stilouri, creioane, pixuri etc. Dar fii atent, trebuie ca magazinul tau sa fie mare ca intr-o parte sa pui hainele si in cealalta sa asezi jucariile si recuzitele