| AndreiAndrei94 a întrebat:

Am si eu o intrebare vreau sa imi deschid un magazin mixt si as dori sa stiu de unde pot achizitiona vitrine frigorifice verticale (frigider) si daca pot lua de la cola cum se procedeaza si de unde sa iau marfa as dori sa ma ajute cineva care are un magazin

1 răspuns:
| Raniia a răspuns:

Pentru produsele Coca Cola poti achizitiona vitrinele de la distribuitorii lor(le primesti in garantie ).La fel se procedeaza si cu marfa sunt distribuitori care iti aduc marfa la magazin, dar trebuie sa le dai banii la termen cum te intelegi cu ei la numarul de zile.Ii poti contacta de pe google.