| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut ca a pus pe aici cineva o intrebare referitoare la cum poti face bani online.Cineva a zis ca cu freelencer.Curios,eu,sa vad care-i faza am intrat pe site-ul lor mi-am facut cont si mi-a intrebat ce proiect vreau sa descriu.Am pus si eu la caterinca un proiect de un avion care saconsume hidrogen lichid.Eram curios sa vad ce se intampla.Azi vad ca mai multe persoane sunt interesate de proiectul lor si m-au rugat sa ii contactez.laughing unii de prin india.A mai avut cineva freelancer? Stie cineva ce sa faca in continuare? Poate ma trezesc ca ma suna aia si imi cer proiecte.By the way nu am nici cea mai vaga idee despre proiectarea avioanelor, am 16 anilaughing

19 răspunsuri:
| StiuCeSpun a răspuns:

Castiga bani cu facebook, comisioane intre 3 si 150 lei, castiga si din castigurile prietenilor tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/130vRnE
Scurteaza link-uri si castiga bani, castigi 20% din ce castiga referalii tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/WY8mEi
Contact pentru detalii la banionline100@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum ar veni, esti un cretin care isi bate joc de lume. Felicitari.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu era nevoie sa insulti, ma descurcam si fara insulte.probabil ca imi bat joc de lume, dar fara sa vreau, in cazul in care na-ai vazut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aha,multam de raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La multi ani! Din pacte nu stiu c++ sau alte limbaje, am incercat sa invat(voiam sa fac un joclaughing )M-as alatura cu cea mai mare placere dar nu stiu stiu informatica programata, html si csssad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi,ma uit acum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Folosesti ptc?

| TuguiMihai1 a răspuns (pentru anonim_4396):

NU.
Ma refer la afaceri serioase in care se pot catiga mi de euro nu cum sa faci marutis de cafea.
O afacere serioasa pe internet inseamna sa ai un site ( sau mai multe )

| TuguiMihai1 a răspuns (pentru TuguiMihai1):

Scz am avut sezatia ca intrebarea este pentru mine

| anonim_4396 explică (pentru TuguiMihai1):

Nu e ok, mersi ca ai raspuns! Greseala mea happy

| costan a răspuns:

Mai exista si alte metode de a castiga bani pe net, metode probate si insotite cu dovezi de plata, vezi aici: http://bani-net-azi.ro

| anonim_4396 explică (pentru costan):

Mersi am sa arunc o privire!

| anonim_4396 explică (pentru TuguiMihai1):

Mutumesc de raspuns!

| WhatDăFack a răspuns:

Chiar am râs când ţi-am citit întrebarea. laughing Nu cred că ar avea cine să te sune, şi numărul tău de unde să îl aibă.

| anonim_4396 explică (pentru WhatDăFack):

Da dar au emailulcrying

| WhatDăFack a răspuns:

Bun, dar e-mail-ul doar, nu ar avea de unde să facă rost de numărul tău de telefon. Caută cum poţi să îţi ştergi contul, şi fă-ţi altul dacă vrei.Şi cum doamne să facă rost ăia din India de numărul tău? Să fim serioşi.

| anonim_4396 explică (pentru WhatDăFack):

Multumesc,cred ca voi ignora contul, am incercat sa-l sterg, nu prea pot, la urma urme ce pot sa-mi faca?

| WhatDăFack a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact. happy De asta nu e bine să îţi faci cont oriunde.