| Radu121212121 a întrebat:

Salut, as avea o intrebare pentru cei care au plecat in strainatate la munca, Stiti ceva sau pe cineva care a mai plecat de pe acest anunt? sau de pe un anunt asemanator? http://www.tocmai.ro/......4795.html.
Am sunat la ei, mi-au spus ca firma lor se numeste Plasarea locurilor de munca in strainatate, as vrea mai multe detalii daca se poate, va multumesc :) Fundaa!

Răspuns Câştigător
| motan444 a răspuns:

E teapa mare am 2 prieteni care au patit asa unu a ajuns in Germania a muncit 3 luni si nu a vazut un ban iar altul i-a cerut acont 500 euro pentu cazarea de acolo si nu lau mai chemat

2 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

E vrajeala mare nu mai crede asa ceva cauta sa mergi la o cunostinta sau ceva

| Radu121212121 explică (pentru motan444):

Deasta am ales sa va intreb, nu sunt sigur pe acest anunt, iar majoritatea anunturilor au aceleasi nr de tel...

| motan444 a răspuns (pentru Radu121212121):

E teapa mare am 2 prieteni care au patit asa unu a ajuns in Germania a muncit 3 luni si nu a vazut un ban iar altul i-a cerut acont 500 euro pentu cazarea de acolo si nu lau mai chemat