| marinmiai2003 a întrebat:

Salut as dori să achiziționez un host de miercraft de 50-80 sloturi ma puteți ajuta?

1 răspuns:
| MonsterBlood a răspuns:

Team extreme freakz sau minecraft Romania au cele mai bune hosturi recomand minecraft Romania cauta pe google si o sa gasesti dar vezi ca nu-s chiar ieftine dar nici scumpe sunt ok, incepe si tu cu 20 vezi daca o sa fie full pentru ca in momentul de fata putini mai joaca minecraft si sa nu dai banii aiurea. Spor la treaba si sa imi dai si mie serverul ca parca mi-e dor sa mai joc nu am mai jucat de ceva timp ani chiar big grin