| alin180 a întrebat:

Salut as dori sa cumpar un produs de pe ebay.com este vorba de un laptop in valoare de 539.99 USD care are free shipping (seller de incredere). Deci intrebarea este pana la urma cam cat ar costa taxele vamale+tva-ul? Adica, care ar fi pretul final.Si cardul de pe paypal care este in RON(cu care trebuie sa platesc in USD) imi mai ia ceva taxe de conversie? Si mai vreau sa stiu daca nu cumva poate sa nu ajunga produsul sau sa ajunga altceva in produs(ebay recomanda acel seller). Vreau sa iau de pe ebay pentru ca este mult mai ieftin decat in Romania cam cu 1000 de lei mai putin si este la reducere big grin Poate sa imi raspunda cineva la toate aceste chestii? big grin

1 răspuns:
| hp8510p a răspuns:

E mai ieftin cu 1000 de lei dar ii dai inapoi pe transport pentru ca este un obiect electronic si il cumperi din America.Free shipping este valabil doar in America