| musclememo a întrebat:

Salut,as dori sa deschid un mic fast food, de ce investitie ar fi nevoie? ma refer la firma si alte chestii. Merci

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

In primul rand, luati in calcul faptul ca va trebuie masina de spiralare. Si va costa minim 1000 de euro. Apoi va trebuie si cuva pentru prajire si grilaj special pentru scurgerea uleiului. Desigur, punem la socoteala si chiria spatiului pe care sa il inchiriati, servetele, farfurii de unica folosinta, betisoare de lemn, sucuri si racoritoare si nu numai.Ca si capital de inceput, iti recomand o suma nu mai mica de 6000 de euro