| denisiulian999 a întrebat:

As dori sa ma fac reprezentant Avon? Se merita? Sau sunt oferte mai bune la oriflame sau lady? Cam cat as castiga la comenzi? Se merita? Cum ma pot face reprezentant? Funda

4 răspunsuri:
| victorandrei a răspuns:

Daca ai cunostinte care cumpara produse cosmetice in valoare de peste 200 de lei pe campanie se merita. Daca dupa ce te faci reprezentant incepi sa cauti pe unu si pe altu... mai bine nu te apuci. Este pierdere de timp. Sau daca vrei sa comanzi doar pentru tine si sa cumpari le pret redus. Daca nu ma insel iti trebuie comenzi peste 50 de lei ca sa nu platesti transportul.

| Cartofior a răspuns:

Salut. Eu m-am facut reprezentanta de 1 luna si castigi multe..prima comanda daca e 140 de lei primesti cadou rimel, luciu si o oja. La a doua daca ai 180 lei primesti cadou parfumul Viva by Fergie. Iar la a 3a comanda daca ai 230 de lei priemsti setul Planet Spa si un portfard. Pe urma o sa primesti mostre si de fiecare data cate ceva. pe langa faptul ca castigi multi bani, discountul fiind de pana la 40% happy

| denisiulian999 explică (pentru Cartofior):

Si unde m-as putea inscrie?

| Georgiana_2129 a răspuns (pentru denisiulian999):

La ei pe site sau poti sa dai add la lungu_ionela2003@yahoo.com