| vladutzu09 a întrebat:

As dori sa vand un produs si daca ar trebui sa il trimit in alta parte a tarii, cum procedez? Daca folosesc serviciul standard de la Cargus sau Fan Courier le dau eu coletul si imi vin mie banii?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, asa este, bineinteles daca trimiti coletul cu ramburs. Destinatarul plateste pretul firmei de curierat, la primirea coletului si aceasta iti da tie banii.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ii suni, le dai produsul si adresa cumparatorului si astepti, daca ai ales plata ramburs, sa primesti banii.