| MihaelaPop147 a întrebat:

Buna tuturor happy. Am o mica intrebare, daca vreau sa vand cateva accesorii handmade si sa le trimit prin curier(Fan sau Cargus spre exemplu) cum procedez? Merg la ei, depun coletul, scriu unde trebuie sa ajunga si dupa merg din nou sa ridic banii incasati? Apropo, eu nu sunt persoana juridica si nu stiu sigur daca se poate, tocmai de asta intreb. Multumesc anticipat happy!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Nu, chemi curierul acasă și ia produsul. Banii ți-i aduce tot acasă (sau îi varsă într-un cont).
Evident că se poate și „pe persoană fizică"! laughing