| Anonimus696969 a întrebat:

As dori si eu sa fac bani pe internet. Metode PTC ( cu referali inchiriati ). Nu vreau un castig mare la inceput ( ca si toata lumea), dar vreau un venit constant cu care merita sa continui..Am incercat cu neobux dar dupa vreo 1 saptamana am avut 1 dolar,(nu stiu ce sa spun pentru inceput) am citit dupa aceea si pe forumul site-ului ca referali inchiriati nu dau randament si ca mergi in pierdere(asa ca m-am intimidat ). Vreau raspunsuri de la cei care au exparimentat nu cei care au citit pe net despre asta... VREAU SA FIE UN SITE SIGUR CARE PLATESTE. FUNDA happy

6 răspunsuri:
| OoOAkaTZukyOoO a răspuns:

Nu vei reusi niciodata sa faci bani pe internet! Metoda asta nu functioneaza, iar ea este creata pentru necunoscatorii ca tine, pentru a atrage cat mai multe vizite. Intr-adevar, se poate castiga, dar daca castigi 20 lei/luna ce rezolvi? Mergand pe strada cateva ore gasesti mai mult de 20 lei/luna.
*Probabil ca vor veni raspunsuri mai jos cu diferite oferte...dar acele oferte nu functioneaza, nu merita sa le incerci. In concluzie-> foloseste-ti timpul pentru a face ceva productiv!

| Marcel_Lucian_1983 a răspuns:

Http://bit.ly/17DQCca easy way to earn money just visit the site and start earning

| steauabucuresti25 a răspuns:

Salut aici ai ceia ce cauti tu http://infobanii.blogspot.com

| alexx0915 a răspuns:

O sa te ajut sa faci bani cu dreamcash si cu perinstallbuckz. Am reusit sa fac in prima luna 200$ si e oarte putin pe langa ce fac prietenii meilaughing Iti las id-ul, daca vrei ajutorul meu te astept toma_gabriel_alexandru

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexx0915):

Mai e valibala?

| alexx0915 a răspuns:

Baga id-ul meu: toma_gabriel_alexandru si o sa te ajut.