| miircea12 a întrebat:

As vrea sa aflu cum poti sa obtii un card PayPal dupa ce ai facut cont pe site.

Răspuns Câştigător
| Lucian2473 a răspuns:

Nu exista card Paypal. In contul tau de paypal, poti ataa un altfel de card. De la orice banca.
Cand primesti destui bani in contul paypal, poti face cerere e retragere in card. Sau invesr, cand vrei sa cumperi ceva cu Paypal si nu iti ajung banii din cont, se retrage automat dn cardul atasat in cont.
Vrei neaparat un card? Poti face unul online. Se numeste Monese si este un card international in valuta dar poti cumpara de la orice magazin din Romania au din alta tara.
https://monese.com/
Descarci aplicatia, adaugi 10 euro din alt card si iti va veni cardul acasa in aproximativ 10 zile. Banii pe care i-ai introdus ii poti cheltui ulterior oriunde, ii poti retrage daca vrei.
La completarea contului poti folosi codul LUCIA807 Dupa prima tranzactie pe care o vei face, primim amandoi cate 15 euro, gratuit, garantat. De fapt, te poti interesa in mediul online despre asta sa nu crezi ca iti dau vreo teapa.
O zi buna!

1 răspuns:
| AnaBelaAnaBela a răspuns:

Card PayPal nu exista. PayPal este un serviciu de plata care are in spate niste carduri fizice.