| Zuzumilk26 a întrebat:

Am nevoie de telefon nou.As vrea unul până în buget de 1000 de euro.Ce recomandați?

Răspuns Câştigător
| TheTom7 a răspuns:

Oneplus 6T ar fi o alegere buna daca vrei putere, dar tu ai un buget mai mare si daca vrei camera ia-ti Samsung galaxy s9+/note9. Nu te lua dupa fanii Apple, nici George Buhnici si Radu Neagu care se ocupa cu mult timp de asta si au ani de experienta in spate nu sunt de acord cu iPhone-ul, cred ca ai auzit de ei si daca ii urmaresti ai observat si tu asta. Sau. sunt mai multe exemplu pe Youtube cu youtuberi (ex Mihai-Alexandru Hash) care au folosit iphone si au incercat s9 si au renuntat la iphone.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Samsung s9

| alex241 a răspuns:

Doar iPhone. Samsungurile nu sunt prea ok. Eu folosesc iPhone de un an jumate și nu aș alege din nou Samsung pentru nimic in lume
Eu am iPhone 7 e super. Dar ți-aș recomanda iPhone X. Nu cumpăra iPhone 8, mai bine iei iPhone 7 pentru că iPhone 8 si 7 sunt la fel. Succes!