| 1Q a întrebat:

Vreau sa imi deschid un cont la banca sa am si card, ca sa am cardul meu, ce banca imi recomandati sa fie buna si sa aiba avantaje, am auzit ca ING ar fi cea mai buna, ce ziceti?

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

ING e ok dar doar daca ai un anumit venit lunar, adica sa iti intre in contul respectiv o anumita suma lunar pentru ca altfel iti baga la comisioane de te saturi. Eu am de multi ani la ei si s-au schimbat multe, s-au smecherit.

| Paula2018 a răspuns:

Eu am de la Raiffaisen de la munca ( nu putem schimba) si un card cu rata la ING. Mi se pare mai ok ING, ce e drept depunem lunar 800 lei pentru a nu avea comisioane, pentru noi nu e o problema.

| Silwian a răspuns:

Transilvania! Cel mai beton! Fara taxe!